Alket Islami 'sfidon' koronavirusin nga ajri: Do ia dalim (VIDEO)

Në një video-selfie ndryshe nga të tjerat, jo nga toka por nga ajri, Alket Islami thotë jep mesazhin se ditë më të mira do të vijnë për shqiptarët, duke 'sfiduar' koronavirusin me atë që di të bëjë më mirë, sportet ekstreme


Lajmi kryesor:

'Në emër të jetës dhe vijimësisë së saj', mesazhe nëpërmjet artit për të 'luftuar' koronavirusin nga shtëpia (VIDEO)


D.M./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Të dielën zgjedhjet, cila prej partive politike bëri fushatë më të mirë dhe bindëse?×

Lajmi i fundit

John

Zgjedhjet e 25 prillit, Report Tv sjell pamjet nga mbrojtja e institucioneve me ushtarë