'Alo, Edi jam', qytetarja: Dua pampersa dhe qumësht për fëmijët

Rama: Ajo, Edi jam! Keni shkruar tek shqipëriaqëduam.al. Çfarë problemi që keni?
Qytetarja: Kam dy fëmijë të vegjël dhe vet dhe burrin e kam pa punë. Dua vetëm qumësht dhe pamperasa për fëmijët.
Rama: Do të ndihmojmë patjetër dhe do vijmë dhe tek ty. Mos dil nga shtëpia dhe bëj kujdes.


Lajmi kryesor:

Jeni në karantinë dhe keni një hall? Rama: Shkruani këtu dhe për 24 orë ju zgjidhim problemin (VIDEO)


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Aksidentet përgjakin rrugët, 73 ngjarje me 15 viktima në 13 ditë. A ka ardhur koha e hartimit të një strategjie nga specialistët për reduktimin e numrit të aksidenteve?×

Lajmi i fundit

John

Hidhen me këmbë e me duar, kërcimi epik i dy mjekeve kur shërohet pacienti i fundit me COVID