Amos reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Kërkoj ndjesë nëse dikush është fyer nga shakatë e mia

Amos reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Kërkoj ndjesë nëse dikush është fyer nga shakatë e mia

Aktori Amos Zaharia ka reaguar për herë të parë pas daljes së tij nga shtëpia e Big Brother VIP.

Ish-banori ka bërë një postim në profilin e tij në Instagram ku falënderon mbështetësit e tij dhe shprehet i lumtur që po i rikthehet “jetës.”

Aktori ka kërkuar gjithashtu ndjesë për shakatë e tij, sipas tij të keqkuptuara, dhe për qëndrimet e tij ndaj banorëve të tjerë.

“Shumë prej jush që më njohin e ma dine humorin më kanë kuptuar, të tjerë që nuk më njohin, e kanë keqkuptuar. Nëse dikush është ndjerë i fyer apo i prekur nga shakatë e mija, sjellja ime, qëndrimet e mija në raport me komunitetin brenda shtëpisë, kërkoj ndjesë! Ajo që ka rëndësi është të mbetemi njerëz dhe të mos humbasim qytetarinë dhe këtu përfshij edhe veten time mbi të gjithë”-shkruan mes të tjerash Amosi.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • tirane: 09/02/2023 13:30

    Ky djale shkoi per lesh .

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    PS publikon listën e 61 kandidatëve për 14 majin, është e duhura?×

Lajmi i fundit

TikTok-u dhe nafta, vënë në sprovë besnikërinë e votuesve të rinj ndaj Presidentit Biden

TikTok-u dhe nafta, vënë në sprovë besnikërinë e votuesve të rinj ndaj Presidentit Biden