Amosi komenton Luizin në dasmën e tij: Si Mbreti te Shreku, Olta dhe Tea braktisin dasmën

 Amosi komenton Luizin në dasmën e tij: Si Mbreti te Shreku, Olta dhe Tea braktisin dasmën

Big Brother Vip

Ndërkohë që të gjithë banorët ishin pranë Luizit dhe Kiarës në momentin e tyre më të bukur, Dea dhe Amos e ndoqën puthjen ulur nga divani, në oborr.

Ata madje bënë edhe komentet e tyre sa i përket dasmës. Amosi madje e krahasoi Luizin me personazhin e filmave vizatimorë “Shrek”. Ai tha se Luizi dukej fiks si Shreku. Ky koment shkriu së qeshuri Dean.

Përveç Amosit dhe Deas, edhe Olta, Tea dhe Nita u larguan nga dasma. Qëndrimi i tyre aty nuk zgjati shumë dhe vendosën të bashkoheshin me dyshen tjetër.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • SONA: 02/02/2023 08:03

    SMIRUSHAT

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Parlamenti i Mbretërisë së Bashkuar ndjek hapat e BE-së ndalon përdorimin e TikTok në pajisjet zyrtare

Parlamenti i Mbretërisë së Bashkuar ndjek hapat e BE-së ndalon përdorimin e TikTok në pajisjet zyrtare