Andresa bëhet nënë për herë të parë, publikon foton e ëmbël

Andresa bëhet nënë për herë të parë, publikon foton e ëmbël

Andresa Ambrosio

Një lajm i bukur vjen nga moderatorja Andresa Ambrosio.

Bukuroshja është bërë nënë për herë të parë e një djali, duke publikuar një foto të ëmbël në Instagram, teksa mban dorën e foshnjës.

“Mi prendero cura di te” (Unë do të kujdesem për ty), është kënga në sfond.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Rubrika ‘Në Librari’ vjen me tri tituj të rinj! Nga ‘Mbreti Zog dhe Fan Noli në dosjet e sigurimit të Shtetit’ te ‘Tullumbacja e bardhë’ për fëmijët

Rubrika ‘Në Librari’ vjen me tri tituj të rinj! Nga ‘Mbreti Zog dhe Fan Noli në dosjet e sigurimit të Shtetit’ te ‘Tullumbacja e bardhë’ për fëmijët