Angelina Jolie shkëlqen në premierën e filmit 'Maleficent' (FOTO)

Angelina Jolie në premierën e 'Maleficent'

Angelina Jolie ka shkëlqyer në premierën e filmit “”Maleficent: Mistress Of Evil”, me një fustan ngjyrë argjendi nga marka e njohur Ralph & Russo.

 Premiera u mbajt në Londër ku ishte bashkë me fëmijët e saj Zahara 14 vjeç, Shiloh 13 vjeç   dhe binjakët Vivienne dhe Knox 11 vjeç.

Aktorja e famshme 44 vjeçare  është shumë e lidhur me fëmijët e saj, saqë edhe në premierë ata nuk kanë munguar.

Kujtojmë që Angelina u nda nga Brad Pitt para disa kohësh dhe po e pëballon në mënyrën më të mirë të mundshme bashkë me fëmijët.

Ora 11:06
Angelina Jolie shkëlqen në premierën e filmit 'Maleficent'
1/15
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se arritja e marrëveshjes për Reformën do garantojë zgjedhje të lira e të ndershme?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Dëshmia e të atit të 'Luço Batistit' shqiptar dhe kujtimet e artistëve: Në qoftë se ai që kompozon këngë, ikën para kohe nga kjo botë, s’ia vlen që të derdhësh lot...