Aplikacioni që po çmend rrjetin, shikoni si do duken VIP-at të plakur (FOTO)

Aplikacioni që po bën namin për momentin quhet FaceApp dhe fotot duken natyrale dhe shumë reale. Ashtu si filtrat e Snapchat-it me fytyrën e bebit dhe atë të seksit të kundërt, edhe ky aplikacion po pushton të gjitha rrjetet sociale duke ju çuar pas në kohë.

Të shumtë ishin edhe VIP-at që nuk i rezistuan tundimit për ta provuar këtë filter dhe për t`i ndarë fotot me të gjithë njerëzit.

Bes Kallaku

Almeda Abazi

Tolgahan Sayisman

Jul Deda dhe Ermal Mamaqi

Alfio Rrotani

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Tuçi: 17/07/2019 10:19

    E paskeni bërë besim si Viktor Zhusti.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Si e organizoi Shqipëria finalen e Conference League?×

Lajmi i fundit

John

U plagos në këmbë me armë zjarri, 11-vjeçari niset me helikopter drejt Tiranës