Arbana dhe Eduardi nuk fshihen më, shikoni çfarë i thonë publikisht njëri-tjetrit (FOTO)

Pas fjalëve për divorcin e moderatores Arbana Osmani, u tha se ajo është në një romancë me regjisorin Eduart Grishaj. Ata juk e kanë mohuar lajmin, por aq më pak nuk i kanë ndalur komentet dyshuese në rrjetet sociale.

Së fundmi ka qenë Eduardi ai që i shkruan moderatores në foton e postuar.

“Mosss..Prandaj më paska ikur dielli nga Londra mua”,-shkruan Eduart Grishaj, në foton e moderatores duke e komplimentuar.

 “Shif mos te te iki noi kermill nga pjata ty”,- i ka kthyer Arbana në koment shoqëruar me një emoji me nerva. ku siç duket di se çfarë po bën momentalisht regjisori.

A.P./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se qeveria po bën grusht shteti për kapjen e Gjykatës Kushtetuese?

Komento

Komente

 • Xxxx: 19/04/2019 08:53

  tjt kan jet private ju mereni me Me tha dhe i thash i tha dhe do i thot

  Përgjigju
  • rcds: 07/05/2019 12:27

   s'ka lidhje me jeten private, se vete e kane bere publike. Problemi eshte kur ripostojne komentet e dynjase, duke e kthyer gazetarine ne media sociale.

 • Ben Tironci: 18/04/2019 18:17

  Kujt po i rr..uhet

  Përgjigju