Arbana Osmani shfaqet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu

Moderatorja shqiptare Arbana Osmani po pret plot emocion të bëhet nënë për herë të dytë. Arbana gjatë kësaj kohe ka preferuar të mos e ekspozojë barkun e rrumbullakosur në rrjete sociale dhe deri tani nuk ka zbuluar as gjininë e bebit që po pret.

Një foto e postuar nga Xhemi Shehu na ka treguar sesi duket moderatorja me barkun e rrumbullakosur. Dy mikeshat e ngushta mbrëmjen e djeshme e kaluan bashkë dhe Xhemi nuk ngurroi të postojë një foto ku Arbana shfaqet duke ngrënë një ëmbëlsirë.

“Po ti më the hajde pimë një gotë”, shkruan Xhemi krah fotos ku shihet Arbana, e veshur me një fustan të zi të ngushtë që i tregon barkun e rrumbullakosur.

Arbana Osmani

E.D./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të mbahen zgjedhjet parlamentare me lista të hapura?

Komento

Komente

 • Kasem gahinji: 27/06/2020 13:39

  Sa hamshore nderron aq here rumbullakoset

  Përgjigju
 • Eri: 26/06/2020 06:09

  Po ku e keni mendjen more Aman te rrumbullakosjet e oltes dhe Arbanes,po kujt I intereson SE na neveritet dhe Jeni gazeta meserioze ne shqiperi,shkruaji per hallet e medha qe po kalon Vendi,shkruaji qe po ikin njerzit,shkruaji qe Shqiperia jone e dashur po boshatiset,shkruaji qe shume shpejt ketu do ngelen pleqte,dhe te huajit qe Jane bere tranzicione te mafies,keni shume per te shkruar SA te Mo's pushoni dite e Nate dhe te Mo's I tregonite gjitha hallet qe Ka populli I shkret ,shkruaji per keto SE Arbana dhe Olta e kane siguruar jeten e vet,ATA qofshi SA me te gezuar.

  Përgjigju
 • Bonne: 25/06/2020 23:28

  Pse i jepni keto lajme kujt i intereson.

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Të shtunën shfrytëzojeni për plazh, diell e temperatura të larta në të gjithë vendin