Arbër Hajdari ju prezanton të dashurën

Themeluesi i fondacionit ‘Fundiavë ndryshe’ ka qënë ndër personat më të lakuar në media për bamirësitë e tij ndaj shumë familjeve shqiptare në nevojë.

Nismës së Arbërit i janë bashkuar dhe persona të rëndësishëm në vend.

Drejtori ekzekutiv i kësaj nisme, mjaft i angazhuar për t’u ardhur në ndihmë të tjerëve, ka treguar një copëzë të jetës së tij private. Ndonëse një vit më parë ai ka pohuar se është singel, fotoja e postuar në Instastory pak orë më parë tregon se është në një lidhje dashurie.

Ai ka minimizuar foton, aq sa është e vështirë të dallohet vajza që i dhuron puthjen.

Arbëri u bë i njohur katër vite më parë, kohë kur ishte ende student, pikërisht atëhere kur themeloi fondacionin për t’u dhënë shpresë shqiptarëve në nevojë.

G.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Universitetet mësim online dhe mbyllen konviktet, ju duket i drejtë vendimi i Komitetit të ekspertëve?

Komento

Komente

 • nine: 16/03/2019 21:41

  te pergezoj Arber per misionin qe ke.Persona si ti duhen te na drejtojne e te na qeverisin.Mendoni per popullin e thjeshte.respekte per Ju

  Përgjigju
 • redi: 17/02/2019 14:18

  Arber, per ate pune kaq humanitare dhe fantastike , zoti te dhente jete dhe shendet . Per mua persobalisht, je njeriu number one ,per humanizem ne mbare Shquoerine .Bravo te lumte

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

"Karantina shpirtërore", aktivistja Xheni Karaj publikon videon sensibilizuese për të drejtat e LGBTI! Marrin pjesë ambasadorë e artistë