Armina Mevlani josh me linjat seksi

Ashtu siç i ka hije një misi, seksi dhe në formë është shfaqur Armina Mevlani duke u relaksuar në plazh.

Ajo është shpallur “Miss Shqipëria 2009” dhe ka treguar se ende e meriton këtë titull.Bukuroshja Mevlani është fotografuar gjatë pushimeve me familjarët e saj, ndërkohë që u shfaq me një palë bikini në ngjyrë të zezë.

Së fundmi Armina është komentuar shumë për historinë e dashurisë me djalin e Kryeministrit, Shkëlzen Berishën.Vetë ajo nuk e ka mohuar se ka diçka mes tyre por nuk ka dashur të japë detaje të mëtjeshme.(b.t/shqiptarja.com)

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    Situata e COVID po rëndohet! Mendoni se duhen mbyllur disa aktivitete tregtare dhe të kufizohet me shumë lëvizja gjatë ditës?×

Lajmi i fundit

John

Spitali Rajonal i Elbasanit gati për t'u kthyer në strukturë COVID! Drejtoresha: Po trajnohet stafi, kemi kapacitet mjaftueshëm