Arrestimi i Gjutës pranë selisë së PS, Rama erdhi në seli me 'Benz' dhe iku me 'Lincoln' (VIDEO)

Pas arrestimit të Vladimir Gjutës, 10 minuta para se të fillonte mbledhja e Kryesisë në Partinë Socialiste, ka bërë që Garda të rriste sigurinë e kryeministrit Edi Rama.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se kryeministri Rama fillimisht ka ardhur me makinën e tij 'Benz', ndërsa më pas është larguar për çështje sigurie me makinën "Lincoln"

Report tv ka siguruar edhe pamjet në momentin kur Rama futet në makinën "Lincoln".


Lajmi kryesor:

Gjuta kapet me pistoletë me fishekë në gojë, i maskuar me kapele pranë selisë së PS, pak minuta para mbledhjes /Video


E.L./d.ba./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të pranojnë institucionet shtetërore ulje të pagave si kontribut për situatën e krijuar nga COVID-19?