Audi nuk 'bindet' për të ndaluar në Elbasan, policia e ndjek si nëpër filma (VIDEO)

Një makinë tip 'Audi' me targa AA 919 YM nuk i është bindur urdhrit të policisë për të ndaluar. Kjo ka bërë që forca të shumta policie t'i vihen nga pas makinës si nëpër filma, ndërsa  u bë i mundur ndalimi i tij  në lagjen Vullnetari në Elbasan.

Policia ka vajtur pranë mjetit, ku është vënë re se drejtuesi i saj ishte lagur duke braktisur makinën.

Efektivët blu kanë nisur hetimet për identifikimin e pronarit e automjetit, ndërsa vijojnë kontrollet brenda mjetit.

1583349302_audielbasan001001.jpg

Audi me të cilën udhëtonte personi që nuk iu bind policisë për të ndaluar

I.K./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të përdoret teknologjia në Zgjedhje?

Komento

Komente

 • Gerti: 07/03/2020 21:55

  Si u be ndalimi i tij dhe po kerkohet pronari. Hahaha hajde ndjekje hajde kemba kembes. Imagjinoje cfar ndjekje sa ka pas koh me parku makinen e me hik hahaha.

  Përgjigju
 • Vlonjatja e Lushnjarit: 05/03/2020 09:39

  Fshatare!

  Përgjigju
 • Andi: 04/03/2020 21:43

  Si gjith te tjereve dhe ktit nuk do i hy asnje gjemb ne kemb, jemi mesuar me kto show boshe

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Së shpejti Forcës Ajrore shqiptare i shtohen helikopterët “Black Hawk”, Kim: Krah për krah si aleatë të denjë