Avokati zbulon bisedën e Tahirit në qeli me një kriminel: Më vjen shumë turp që po dal unë dhe ti je në burg! Ja ironia e gazetares

 

Teksa u prononcua për gazetarët, Maks Haxhia ndau një moment ku një person me precedent të theksuar penal teksa dilte nga burgu i kishte shprehur keqardhje Tahirit që vuante ende dënimin. E ndërsa rrëfeu këtë, një gazetare nuk e kurseu ironinë.

"Para disa kohësh u lirua një person me precedent të theksuar kriminal dhe duke dalë i tha: Më vjen turp që dal unë nga burgu dhe rrini ju."- tha ai

Gazetarja: Paska bërë shoqëri Tahiri në burg

Maks Haxhia: Normale


Lajmi kryesor:

Saimir Tahiri lirohet nga burgu, ish-ministri: Do vazhdoj të kërkoj drejtësi! Dënimin e mbetur 1 vit e 8 muaj do e kryejë në shtëpi! Ka gruan sëmurë, do kujdeset për fëmijët


G.MO/A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Gjyqi për Fatmir Mediun, SPAK kërkon Shkëlzenin, dëshmitar në Gjykatë! Zamira Durda: Gërdeci, krim shtetëror nga babëzia për para! Fajtor dhe Berisha

Gjyqi për Fatmir Mediun, SPAK kërkon Shkëlzenin, dëshmitar në Gjykatë! Zamira Durda: Gërdeci, krim shtetëror nga babëzia për para! Fajtor dhe Berisha