Baballarë në të njëjtën kohë... ja fotot e zjarrfikësve bashkë me foshnjat (FOTO)

Foto e zjarrfikësve bashkë me foshnjat

Në mes të marsit dhe korrikut, nëntë zjarrëfikës të një njësie në Rancho Cucamonga Fire District në Kaliforni, u bënë ballallarë njëherësh.

Të gjitha bashkëshortet e tyre kishin ngelur shtatzëna pothuajse në një kohë.

Fotot e rralla të tyre janë bërë virale,  ku kanë dalë së bashku me foshnjat disa muajshe.

Ora 17:01
Baballarë në të njëjtën kohë... ja fotot e zjarrfikësve bashkë me foshnjat
1/6
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Zhbllokoi 1.9 milion telefona, hacker-i dënohet me 12 vite burg