Vajza i shkruan Metës: Babi mos pi shumë, mos ngacmo gruan e tjetrit! Reagon presidenti

Presidenti Ilir Meta është shprehur se patronazishtët nuk kanë kursyer as vajzën e tij të vogël, të cilën e ka pikë të dobët.

“Patronazhistët më ngacmojnë edhe vajzën e vogël dhe i kishin çuar një lajm sikur unë kisha sulmuar gocën e zotit Damian  dhe ajo më thotë “mos pi më, mos u merr me gruan e tjetrit”, dhe i kishin çuar lajmin “ta marr vesh Damiani me Gruan e tij”, unë thashë me “Gurunë”, se unë nuk jam mësuar të merrem me gratë e tjerëve apo shokët, i cojnë gocës lajme "thuaj babit të qetësohet, të ruajë figurën e presidentit”, tha Meta.


Lajmi kryesor:

'Si më kërcënonin me gjoba se postova në FB foton e Kryemadhit', Meta nxjerr sms e biznesmenit: Patronazhistët kanë ngacmuar dhe vajzën time të vogël


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se duhet ta drejtojë Partinë Demokratike pas 13 qershorit?×

Lajmi i fundit

John

Videoja që ‘pushton’ zemra e shikuesve, gazetarja e BBC ‘ndërpritet’ ëmbël nga e bija teksa mundohet të raportojë