Basha: Deri tani nuk kam bërë testin e COVID-19, s'kam pasur asnjë simptomë

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka treguar se nuk ka bërë testin për koronaviursin, sepse nuk ka pasur asnjë simptomë.

"Nuk kam pasur asnjë indikacion për të bërë testin", tha Basha.


Lajmi kryesor:

Basha: Anulimi i tenderëve i vonuar, por e përshëndes! Të anulohen koncesione...Testin COVID-19 nuk e kam bërë


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhej të hiqeshin kufizimet në zonat e kuqe dhe të hapej edhe fundjava?×

Lajmi i fundit

John

Rama thumbon opozitën: Rreziku i virusit është real, jo revolucion imagjinar me karakatinën e teatrit (VIDEO)