Basha mohon një koalicion me partitë e reja opozitare

Kryedemokrati Basha e ka hequr mundësinë e koalicionit me partitë e reja të opozitës parlamentare.

"Shqiptarët e kanë treguar fare qartë se nuk janë budallenj. Më 30 qershor, opozita nuk mori pjesë. Pseudo opozita pa opozitën në fushë e patë vetë se si doli" - tha Basha.


Lajmi kryesor:

Lëvizja e Topallit/ Basha: Parti të krijuara nga Rama! Mafia e plehrave po shantazhon dëshmitarët, SPAK të hetojë! Akuza Tom Doshin (VIDEO)


E.M./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Në zgjedhjet e 25 prillit PD dhe LSI duhet të garojnë bashkë apo të ndara?×

Lajmi i fundit

John

Qytetarët për Report Tv: Partia e Topallit, Murrizit e Hajdarit, minus për PD!