Basha në Kukës/ Ish-kreu i degës: Shiti bashkinë dhe na tradhtoi, tani vijon mashtrimet

Ish-kreu i degës së PD-së për qarkun e Kukësit Ibsen Elezi ka ironizuar vizitën e kryedemokratit Lulzim Basha në qytetin verior. Ai ka renditur sipas tij disa nga mashtrimet e liderit të opozitës.

"Ju tradhetoj me 31 Mars 2018,

- Ju tradhetoj me 17 Shtator 2018,

- E shiti Bashkine e Kukesit ne tavoline te Rama,

- Vjen dhe ju mashtron se zgjedhjet e pushtetit lokal do jene ne 13 Tetor.

Te dalesh ne foto me nje tradhetar dhe sherbetor te majtisitit te ndryre George Soros, nuk eshte kujtim i bukur per neser.

Nje Demokrate Kuksian nuk mund te behet Lulezims per hir te interesave te rendomta te disa Luledhimsave.

"Ky te genjen edhe per oren" : nga aleati juaj buri stetit Ilir Meta" shkruan Elezi.

d.ba./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të mbahen zgjedhjet parlamentare me lista të hapura?

Komento

Komente

 • Haha: 23/07/2019 23:14

  Luledhimsi..haha

  Përgjigju
 • edi: 23/07/2019 20:58

  Perfekt i dashur ,po pse ca kokrra Idiotesh i shkojne mbrapa atije shalengjituri dhe ai i mashtron ,ato nuk kuptojne or jane Debila Flakeni ate monster ,duke skermitur dhembet si Cjapi ,kur ska bar te haje Hengri tere jeten ma Berishen Meten duke vjellur e stervjellur ,sa eshte bere mulioner me Euro, Democracy eshte idea per nje jete te perbashket dhe udheheqese per nje Bote te qyteteruar ,jo me mashtrues te tille qe genjen ,kudo qe shkon Flet per Europen Ameriken ne fakt Eshte Super filo RUS.Lere that bastard

  Përgjigju
  • Teki: 23/07/2019 23:30

   Me rop shpie…….o kurtish×

Lajmi i fundit

John

I kërkoi 4 mijë euro një personi për të mos ia arrestuar djalin, GJKKO nxjerr nga qelia policin në Kavajë