Basha nuk ka të ndaluar me gafat, Rama qesh me lot: O ti mos vdeksh kurrë

Kreu i PD-së, Lulzim Basha nuk ndal me gafat, por duket se kryeministri Rama po argëtohet shumë me to. Thuajse një çdo konferencë që ka mbajtur për shtyp dhe takimet që zhvillon me qytetarët, Basha ka lënë pas nga një gafë që më pas ka shpërthyer në humor dhe meme në rrjetet sociale.

Një tjetër gafë është bërë ditën e sotme në një konferencë me gazetarët, gafë që nuk i ka shpëtuar edhe kryeministrit Edi Rama i cili shkruan krahas videos "O ti mos vdeksh kurrë, kurrë!"  


Lajmi kryesor:

Basha ‘blof’ me taksat e biznesit të vogël, Rama i publikon videon: Artisti, çdo ditë në punë për të na bërë të qeshim


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se Komisioni i Vlerësimit të Kandidatëve në Partinë Demokratike është i pavarur nga Lulzim Basha?×

Lajmi i fundit

John

Afganistan/ Tentoi të hyjë në godinë, i riu hedh në erë veten! 18 viktima dhe mbi 50 të plagosur (VIDEO)