POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Basha 'zë mend', pajton tenor për të kënduar himnin që përmbyll protestën (VIDEO)

Ashtu si protestat e mëparshme edhe protesta e sotme është përmbyllur me himnin kombëtar. Por nëse në protestat e mëparshme himnin e kishte kënduar vetë kryedemokrati, sot PD ka pajtuar një tenor. Tenori ka kënduar njëzëri me protestuesit himnin që mbylli protestën.

Kujtojmë se më herët, Lulzim Basha ka kënduar duke stonuar himnin e flamurit dhe "Ejani mblidhuni këtu".

m.v./b.ha.
Komento

Komente

  • Mos i shikoni gunen,por punen: 05/03/2019 14:05

    Kendoni himnin Ruso_Serb,te pan_sllavizmit..,o Tradhetare!ose Internacionalen si Komunistat(brenda ,e blu nga jashte)

    Përgjigju