Beatrix Ramosaj provokuese në Paris, një ndër femrat më të ëmbla shqiptare

Beatrix Ramosaj

Beatrix Ramosaj shpesh poston fotot që bën në rrjetet sociale, ku duket sensacionale dhe shumë seksi.

Super ylli është një nga femrat më atraktive dhe më të ëmbla shqiptare. Gjithashtu ajo është edhe një ndër femrat më provokuese të estradës shqiptare.

Bukuroshja momentalisht po qëndron në Paris nga edhe ka postuar një fotografi.

Së fundi, ylli i muzikës ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi dhe provokuese veshur me një këmishë të bardhë, e të hapur ku e vë në pah dekoltenë.

Mirëpo të kujtojmë se ndryshe nga herët e tjera Beatrix erdhi së fundmi në një bashkëpunim me vëllain e saj, Alban Ramosaj, i cili ishte dueti i tyre i parë që u prit jashtëzakonisht mirë nga të gjithë.

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    40 subjekte zgjedhore, 35 parti politike dhe 5 kandidatë të pavarur regjistrohen në KQZ për zgjedhjet e 25 Prillit! Mendoni se është një numër:

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Interit i mjaftojnë 32 sekonda, fitore me aromë titulli kundër Genoa-s