Bebe Rexha bën twerk në avion para pilotëve (VIDEO)

Bebe Rexha ka çuditur gjithë fansat me videon e rradhës, ku shfaqet duke bërë twerk para pilotëve.

Këngëtarja ndodhet në aeroplan dhe paralajmëron fansat për raste emergjence.

Në postim shkruhet: "Në raste emergjence, ju lutemi mbrapsni të pasmet tuaja".

Në video bien në sy linjat e saj, të cilat kanë qënë në vëmendje të mediave për shumë kohë dhe vazhdojnë të jenë.

Kujtojmë një foto të Bebes e cila u komentua shumë nga fansat e saj, ku ajo del shumë provokuese.

E.D./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se arritja e marrëveshjes për Reformën do garantojë zgjedhje të lira e të ndershme?

Komento

Komente

  • www.youngtribune.com: 17/09/2019 09:49

    Del shume provokuese ? Totally Fat

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Covid, një studim italian zbulon të parat gjene që rrisin rrezikun e Covid-19