Bebe Rexha i dhuron Rita Orës një buqetë me lule për suksesin e 'Love'

Rita dhe Bebe

Rita Ora është bërë së fundmi pjesë e kopertinës së revistës “Love”, duke arritur shumë sukses.

Për ta uruar, patriotja e saj Bebe Rexha i ka dërguar një buqetë me lule.

Artistet shqiptare njihen për miqësinë e tyre prej vitesh edhe pse nuk shikon shumë në publik bashkë për shkak të planeve muzikore personale që kanë.

Postimi i Ritës

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi që pensionistët nuk mund të dalin më nga shtëpia deri në një urdhër të dytë?

Komento