Beniada nuk përmbahet, ngre fustanin dhe tregon të pasmet

Beniada Nishani

Këtë javë, në ‘BBV’, është futur një ari, i cili provokon banorët, që nuk duhet të reagojnë.

Disa e kanë kapur me sportivitetet duke bërë veprime e reagime të ndryshme kundrejt tij. Reagimi i cili bëri ‘boom’ ishte ai i Beniadës.

Duke shkuar në shtrat ajo e provokoi ariun me të pasmet teksa heq fustanin dhe ekspozon format e saj.

(Minuta 2.55 sekonda)

M.Q./G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • anna: 14/01/2022 09:26

  Eh thashe une mos e zgjatni me Bigun se jane lodhur.

  Përgjigju
 • Gradishta: 14/01/2022 08:18

  Bravo Beniada,ja dhe vipat e BBV.shikoni o njerëz bythë vip. A këta janë vipat e Shqipërisë?

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet që Basha e Berisha të garojnë me kandidatë të përbashkët në zgjedhjet e pjesshme vendore?×

Lajmi i fundit

John

Holanda do të lehtësojë kufizimet pavarësisht valës së re të infeksioneve