VIDEO/ Berisha u shfaq me syze për të fshehur shenjat e dhunës, Alfred Lela-Berishës: Më dukesh si aktor hollivudi

Ish-kryeministri Sali Berisha sot ka dalë për herë të parë me syze dhe kjo për të mbuluar shenjat e lëna në fytyrë pas goditjes që mori nga nga 31-vjeçari, Gert Shehu më 6 dhjetor.

Berisha ishte i pranishëm në promovimin e një libri, ku mori pjesë edhe zëdhënësi itij Alfred Lela.

Alfred Lela krahasoi pamjen e Sali Berishës me atë të aktorit të njohur Clint Eastwood, duke shkaktuar të qeshura në sallë.

“Ata që goditën dje Berishën bënë një krim, duke bërë një krim na dhanë një mirazh, atë të Clint Eastwood. Doktori me këto syze duket si Clint Eastwood”, tha Lela.

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Tutu: 09/12/2022 08:22

  Fiks se Ndrea Prendi ngjan.. apo keto syze mbajti dhe si…sa per ty Lela nga ai fshat qe je ti veç sigurimsa dhe pede si puna jote kane dale..

  Përgjigju
 • aleksadros: 09/12/2022 05:13

  yy pler e kombit po s'te goditit mire ,ti do plumbin pere ato qe ke bere ne kete vende

  Përgjigju
 • Fadili: 09/12/2022 01:40

  Ja tha ky nuk i heq me syzet koketrashi

  Përgjigju
 • Dajti: 08/12/2022 23:27

  Alfred Lela ti ke te gjitha simptomat e nje te semuri mendor. Pse nuk thua nje fjale ne mbrotje te Gertit.Beje tregohu burre. Semundja jote qe shkon pas Berishes kurohet vetem duke mbrojtur Gertin qe grushtoi Berishen

  Përgjigju
  • Gerdeci: 09/12/2022 07:40

   Ty, qe nxjerr by....ne mes te skenes, te duket yll hollivudi, ndersa neve na duket si nje nazist i nderkryer, por fundin e keni te afert se bota demokratike nuk i duron dot gjate vemjet si ju.

  • Thoma: 09/12/2022 00:41

   I bejn dhe qefin atij plehres aktor hollivudi

 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Fitore me goleadë pas tre ndeshjeve, Bayern Munich merr kreun e Bundesligës

VIDEO/ Fitore me goleadë pas tre ndeshjeve, Bayern Munich merr kreun e Bundesligës