Besi 'tallet' me fobinë e Xhensilës, këngëtarja i kthehet keq: Po ik o burrë i dheut

TIRANË- Që Xhensila Myrtezaj i ka frikë gjilpërat këtë tashmë e dinë të gjithë. Sot këngëtarja i është dashur të bëjë një gjilpërë për analizat dhe në këtë "betejë" të saj, ajo nuk e ka "pasur pranë" bashkëshortin e saj Besin.

Ky i fundit njihet për humorin e tij dhe teksa Xhensila po bëhej gati të vaksinohet, Besi filmonte. Kjo ka bërë që këngëtarja t'i kthehet ashpër.

"Po me gjithë atë telefon, i o burrë i dheut se kam frikë të lutem", dëgjohet të thotë Xhensila.  

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Katër vrasjet në bulevard, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Pasi shpalljes Non Grata, Milorad Dodik lë gafën e rradhës, refuzoi të bënte foto me përfaqësitë e SHBA-ve (VIDEO)