Biden shpreson në suksesin e kundërofensivës ukrainase ndaj Rusisë

Biden shpreson në suksesin e kundërofensivës ukrainase ndaj Rusisë

1682432656_230101joebidenjm0944489dbe.webp

Presidenti i SHBA Joe Biden shpreson se kundërofensiva e Ukrainës kundër Rusisë do të jetë e suksesshme. Në fakt, presidenti amerikan nuk iu përgjigj pyetjes së gazetarëve pas takimit dypalësh në Shtëpinë e Bardhë me kryeministren daneze Mette Frederiksen, por ngriti krahun dhe kryqëzoi gishtat.


Lajmi kryesor:

Lufta/ Peskov: Takimi me Putinin nuk është planifikuar! Partizanët rusë pro-ukrainas: Ne kemi pushtuar fshatin Novaya Tavolzhanka


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Përplasjet në Veri, Vangjeli: Krahas të drejtës, Kosova tregoi një akt të pashembullt force

Përplasjet në Veri, Vangjeli: Krahas të drejtës, Kosova tregoi një akt të pashembullt force