Big Brother Vip/ Mes lotësh dhe emocionesh, Diola rrëfen historinë e saj të 'errët' të divorcit, surprizohet nga vajzat!

Big Brother Vip/ Mes lotësh dhe emocionesh, Diola rrëfen historinë e saj të 'errët' të divorcit,  surprizohet nga vajzat!

Diola Dosti

Diola ka treguar një pjesë të rëndësishme të jetës së saj në dhomën e surprizave brenda Big Brother Vip, ku dhe u përlot. Ajo foli për fëmijërinë dhe dashurinë e saj të jetës ku tregoi gjithë vështirësitë që ka kaluar dhe si e ka përjetuar periudhën e divorcit. Diola rrëfeu më pas periudhën e vështirë të shtatzënisë, pasi prindërit e saj ishin kundër kësaj gjëje.

Ajo shtoi se në atë periudhë kaloi një fazë të lehtë depresioni. Në momentet e divorcit ajo tha se “ju sulën” për faktin që bëri vajzën e tretë. Diola u shpreh se është konsultuar me psikologë dhe se nuk u dorëzua kurrë ndonëse ishte e vetme me tre vajza. Ajo tregoi se vajza e tretë nuk fliste dhe nuk dëgjonte, ndaj vendosi që fëmijët t’ja dërgonte bashkëshortit. Banorja tha se fëmijët e merrnin në telefon dhe i kërkonin që ti merrte, por ajo nuk kishte mundësi.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Vritet roja nga të shtënat drejt Top Channel, Rama: Agresion kriminal! Begaj: Autoritetet të zbardhin ngjarjen

Vritet roja nga të shtënat drejt Top Channel, Rama: Agresion kriminal! Begaj: Autoritetet të zbardhin ngjarjen