Biznes dhe palestër! Bleona Qereti në makinë me aktorin e njohur të Hollywood (FOTO)

Bleona Qereti prej kohësh është zhvendosur nga Shqipëria në Amerikë për të vazhduar karrierën e saj si këngëtare, megjithatë së fundmi e kemi parë dhe si aktore.

Siç mund ta merrni me mend, ‘Hollywood’ të jep mundësi që të krijosh miqësi me emra shumë të njohur, qofshin këto këngëtarë apo aktorë dhe këngëtaren shqiptaren e kemi parë gjithmonë krah personazheve shumë të njohur.

Bleona ka publikuar një video ku shfaqet në makinë me aktorin Ray Diaz, pas një ngjitjeje në mal, një video e cila është publikuar dhe nga vetë Ray në ‘Instastory-n’ e tij, me shkrimin: ‘Bussines/Cardio’, duke nënkuptuar se dyshja ndoshta është duke biseduar për ndonjë projekt të ri së bashku. 

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Figura të reja dhe lidershipi i partisë në zonë rreziku/ A ka zgjedhur PS strategjinë e duhur për siguruar një tjetër mandat?

Komento

Komente

  • Ehhh: 04/05/2019 13:59

    Sa male ka ngjit bleona, kete e ka si per mengjes.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Bindja Demokratike dorëzon listat në KQZ! Patoi i pari në listë për Tiranën! Andi Përmeti i pari në Korçë, i dyti Leonard Olli