Bledi Mane bën deklaratën e papritur për Jori Dellin: Ka një të keqe që e kontrollon mami kudo

Bledi Mane bën deklaratën e papritur për Jori Dellin: Ka një të keqe që e kontrollon mami kudo

Jori Delli

Gazetari i njohur Bledi Mane ka bërë një deklaratë tipike tijën për një nga ish-banororet e BBV, Jori Dellin.

I ftuar në një emision televiziv, Bledi Mane tha dy fjalë për Jori Dellin, modelen e njohur që u bë pjesë e shtëpisë së “Big Brother Vip” në mesin e rrugëtimit të këtij edicioni.

Gazetari i njohur e konsideroi modelen bukuroshe si “sabioseksuale”, term që përdoret kur dikush tërhiqet seksualisht nga njerëzit inteligjentë. Në dallim nga njerëzit e tjerë që thjesht u pëlqejnë njerëzit inteligjentë, sapioseksualët tërhiqen fizikisht nga inteligjenca. Madje, refuzojnë të dalin me njerëz që s’i konsiderojnë “të zgjuar.”

 Por jo vetëm kaq, Bledi Mane tha se Jori e njohu në shtëpinë e “Big Brother VIP” në një ditë me shi.

“E njoha në një ditë me shi, atë ditë nuk dilte njeri me brekë. Jori ka një të keqe që e kontrollon mami kudo, edhe në rrjetet sociale”, tha ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Ndërkohë të ftuarit e tjerë iu kthyen Bledit duke i thënë se “Jori është shumë e bukur dhe shumë duan të jenë si ajo”.

 

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • serish: 16/07/2023 22:45

    jori shume e bukur shume e thjeshte shume origjinale bravo jori

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Sulmi në Veri vë në pikëpyetje dialogun Kosovë-Serbi

Sulmi në Veri vë në pikëpyetje dialogun Kosovë-Serbi