Bledi Mane komenton situatën në Kosovë, por nuk i del inati me Nitën, ja si e 'thumbon' ish-banoren e BBV

Bledi Mane komenton situatën në Kosovë, por nuk i del inati me Nitën, ja si e 'thumbon' ish-banoren e BBV

Bledi Mane dhe Nita Latifi kanë pasur një raport të mirë me njëri-tjetrin gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 2. Mirëpo pas mbarimit të kësaj eksperience, dy ish-banorët duket se i kanë prishur marrëdhëniet, pasi kanë parë nga jashtë rrjedhojën e gjërave brenda shtëpisë.

Bledi ka qenë ai që s’ka lënë moment pa e përfshirë Nitën e pa e komentuar, e kështu ka bërë edhe në postimin e fundit.

Ai e quan Nitën mosmirënjohëse sërish, e madje e krahason me kryeministrin e Kosovës.

‘Albin Kurti mosmirënjohes si Nita! Imagjinoni sikur një moment Shtetet e Bashkuara te Amerikës dhe NATO te tërheqin prezencën e tyre ushtarake nga Kosova ashtu siç bene 2 vjet me pare ne Afganistan.. Kush do ta mbroje pavarësine e Republikes së Kosovës, ushtria e Albin Kurtit apo ushtria e Niko Peleshit?’- shkruan Mane.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Termeti: 02/06/2023 13:18

  Bledi! Te pelqej ecjen prej katundari dhe kapelet e tua! D.mth b… q..! I perkedhelur nga tv. e ndryshme.

  Përgjigju
 • Vendos populli: 02/06/2023 12:55

  Per nje gje jam I sigurt kurre nuk do te vijne ne pushtet Talebant e per rrjedhim do jene ushtria e popullit shqiptare te Kosoves qe do ta mbroje sovranitetin dhe kufijte e Kosoves.

  Përgjigju
 • Flamur Struga: 02/06/2023 10:36

  Sa qesharak dukesh me kete krahasim! turp te kesh qe urrejtjen tende ndaj nje vajze e fut edhe ne politike.Kjo eshte nje artiste,e bukur terheqese qe ti ju afrove per qellime personale,Avash o bukurosh,sepse ne radhe te pare vlereso ndjenjat e kesaj vajze pastaj pamjen e jashtme fizike,nuk shkoni fareeeeee njeri per tjetrin.Mjaft me kete gjuhe te urejtjes.Per krahasime te kesaj natyre merr ndonje vajze imorale ,ate krahasoe me Edi Rama nje rrufjan nje debil i vecante i kombit tone...

  Përgjigju
  • Kalaja e Prizrenit: 02/06/2023 20:20

   Ti, Bledi Mane qenke debil mbi debila, injorant i katerperciptë.. i pacipe ne tru e i vrazhde ne pamje, e per gjujen te mos flasim..!! Per c'fare duhet Nita te jete ty mirenjohese, per arrogancen tende apo..???!! Pa shikjohu njehere mire e mire ne nje pasqyre te zmadhuar me 10 - te here, ndoshta do ta "definosh" me mire vetveten..! E, sa per " mosmirenjohjen" e Albinit.. pfff, je nje hic i hicave vetem emrin me i'a permend..! Struga, pershendetje respekti ..!

 • Sondazhi i ditës:

  Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Forcat izraelite vrasin dy palestinezë gjatë një bastisje në Bregun Perëndimor

Forcat izraelite vrasin dy palestinezë gjatë një bastisje në Bregun Perëndimor