Bleona në krah të Leo Di Caprios

Këngëtarja shqiptare tanimë e njohur edhe në botë Bleona Qereti ka marë pjesë në eventin gala të Fondacionit të përvitshëm për sëmundjen Aids, ku kanë qenë të pranishëm emra të njohur të ekranit.

Në faqen zyrtare të rrjetit social facebook Bleona ka postuar foto nga eventi, ku shfaqet e veshur me të bardha.Bleona dukej në formë të shkëklqyer në krah të yjeve të ekranit si Leo Di Caprio dhe Sharon Stone.

Aktuliasht këngëtarja po punon për albumin e saj të ri, ku ka postuar foto dhe në studio duke regjistruar këngët.

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Kosova kundërshton nismën për bashkëpunim rajonal Ballkani i Hapur, si është sipas jush ky qëndrim?×

Lajmi i fundit

John

Fauci paralajmëron rrezikun nga shtimi i rasteve me koronavirus, por SHBA nuk do futet karantinë