Bleona Qerreti feston ditëlindjen, ndihet si 35-vjeçare

Bleona Qerreti

Këngëtarja Bleona Qerreti ditën e sotme ka festuar ditëlindjen duke mbushur 41 vjeç, por një detaj ra në sy.

Në tortën e ditëlindjes është numri 35 dhe në tullumbacet që mban Bleona në dorë në fotot e publikuara, edhe pse në gjendje civile ajo ka lindur

"Faleminderit të gjithë fansave të mi besnikë, e që kanë qenë me mua që nga fillimi", shkruan Bleona teksa ka publikuar këtë foto me numrin 35.

Nuk dihet se pse Bleona ka vënë në qenë numrin 35, por gjithsesi ajo ngelet një ndër personazhet më të bukur të shoëbizit shqiptar. Tashmë Bleona ka ndërtuar një karrierë të suksesshme në SHBA, duke u vënë në qendër të vëmendjes në shumë raste për shkak të veshjeve provokuese në shfaqje të famshme në Hollywood.

Bleona Qerreti

E.D./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Anëtarësia përzgjedh kandidatët për deputet, a mendoni se procesi i nisur në PD do jetë efikas?

Komento

Komente

 • Alamet femre 35!: 29/05/2020 17:01

  Keto gazetat tona, ndjekin shume K.rvat dhe politikanet. Q. Cfare kane te perbashket keto dy kategori? A. Qe te dy q.en ne bythe per Lek.

  Përgjigju
 • Realisti: 24/05/2020 01:14

  po cfare 35 vjec ajo eshte bere si zorre, ajo eshte 43 vjec me moshe reale dhe po i ikin edhe menstruacionet tani

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Vettingu pengon ngritjen e Gjykatës së Lartë, KLGJ kërkesë: Ecni shpejt me vetingun e 6 kandidatëve gjyqtarë