Boris Johnson s’i ‘bindet’ çadra, momenti që i ‘shkriu' së qeshuri në përkujtimoren për oficerët e policisë

Një moment të sikletshëm që mund të na ndodhë të gjithëve sa herë që bie shi, e ka kaluar me shumë sportivitet kryeministri Britanik Boris Johnson.

Johnson po mbante një çadër në dorë e cila nuk po i bindej shumë teksa ndodhej në një përkujtimore për oficerët e policisë.

Për një moment  çadra iu kthye mbrapsht dhe kjo shkaktoi të qeshura te vetë Johnson, te princi Charles i ulur pranë tij dhe figura të tjera publike.

Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e largon dot Sali Berisha nga drejtimi i PD-së Lulzim Bashën?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Plani i ri i Izraelit është të 'zvogëlojë', jo të zgjidhë konfliktin palestinez