Bosi i 'Tesla'-s, Elon Musk publikon një këngë të re elektronike (VIDEO)

Elon Musk

Bosi i “Tesla”-s,  Elon Musk ka publikuar një këngë elektronike muzikore vallëzimi,  të titulluar " Don't Doubt Ur Vibe”.

Sipas BBC, Musk postoi një fotografi të vetes në një studio pak para se të ndante rrugën, të cilën ai shkroi.

Për të shënuar publikimin e këngës, ai vendosi të ndryshojë emrin e tij në Twitter në E "D" M.

Foto nga postimi i Musk

Vitin e kaluar Musk lëshoi ​​një këngë në lidhje me vdekjen e Harillës, gorillës e cila u qëllua në një kopsht zoologjik të Cincinnati në 2016.

Musk postoi këngën e re në faqen e tij “Soundcloud’ dhe u tha ndjekësve të tij që të dyja, vokali dhe teksti ishin krejtësisht të tijat.

Surpriza ndezi një valë memesh duke e krahasuar  Musk me muzikantin Post Malone sipas ndjekësve të tij duke pretenduar se dyshja duken të ngjashëm. 

Sipërmarrja e fundit e Musk vjen pasi "Tesla" kaloi "Volkswagen" për t'u bërë prodhuesi i dytë më i madh në botë.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë ndëshkimi deri në 15 vite burg për ata që thyejnë karantinën?

Komento