Brad Pitt i lënduar nga e bija, por mendon se pas vendimit për të hequr mbiemrin qëndron Angelina

Brad Pitt i lënduar nga e bija, por mendon se pas vendimit për të hequr mbiemrin qëndron Angelina

Angelina Jolie, Shiloh dhe Brad Pitt

Aktori i njohur, Brad Pitt thuhet se mbeti zemërthyer pasi Shiloh vendosi të hiqte mbiemrin e tij dhe pas këtij vendimi ai mendon se qëndron ish-partnerja e tij Angelina Jolie.

Para disa kohësh vajza biologjike e çiftit vendosi të heqë ligjërisht mbiemrin e babait të saj, pasi mbushi tetëmbëdhjetë vjeç. Madje sipas mediave online pretendohet se ajo ka paguar vetë avokatin për të vijuar me procedurat ligjore.

Miq dhe të afërm të Pitt thonë se ai është përpjekur shumë herë të ribashkohet me ta, por pa asnjë rezultat.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja Spanjë – Angli, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

I nxehti afrikan, evitoni daljet nga ora 11:00 - 18:00! Këshillat që duhet të ndiqni 

I nxehti afrikan, evitoni daljet nga ora 11:00 - 18:00! Këshillat që duhet të ndiqni