Brenda festës gjigante të 80 vjetorit të Ijes, torta është epike (FOTO)

Ajo është një nga gjyshet më të famshme në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Ijen, gjyshen e aktorit të humorit, Bes Kallaku. Ija ka një Instgram të vetin dhe numëron shumë ndjekës.

Ndërkohë mbrëmjen e djeshme ajo ka festuar 80 vjetorin në një festë të organizuar plot dashuri nga familjarët. Ajo që ishte po aq epike sa dhe videot gazmore të Ijes ishte torta. Torta ishte e dekoruar në formën e tokës e mbjellë me perime.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

‘Do të ndiheni plot pasion dhe do të kaloni më shumë kohë me partnerin’, çfarë thonë yjet për ju ditën e sotme