Capital T vjen me surpriza! Aktor në filmin me ‘cast’ ndërkombëtar (VIDEO)

Capital T vjen me surpriza! Aktor në filmin me ‘cast’ ndërkombëtar (VIDEO)

Capital T

Reperi Capital T vjen me surpriza, dhe këtë herë do të luajë si aktor në një film me kast dhe produksion ndërkombëtar. Gjatë muajve të verës, reperi solli në treg shumë pak projekte muzikore, megjithatë duket se e ka patur një arsye!

Ai po përgatitej për xhirimet e filmit ‘Jericho Ridge’ që do të shfaqet për herë të parë në kinema nesër, si pjesë e Fetivalit Ndërkombëtar të Filmit në Prishtinë.

Lajmin e ka bërë me dije vetë reperi. Në postimin në Instagram, ai thotë se shpreson që debutimi i tij në ekranin e madh t’i pëlqejë publikut, teksa shpreh mirënjohjen e tij për ekipin prodhues, ku është edhe producenti shqiptar Besnik Krapi.

 

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Dronët ukrainas mbi aeroportin Kursk dhe në Belgorod

Dronët ukrainas mbi aeroportin Kursk dhe në Belgorod