Cardi B vishet nga stilisti Valdrin Sahiti (FOTO)

Stilisti i njohur nga Kosova, Valdrin Sahiti  ka veshur shumë vajza të njohura në mbarë botën, si këngëtaret Chloe dhe Halle, Fantasia Barrino Taylor, Jade Thirlëall, Jesy Nelson, Hadise.  

Tashmë ylli i hip-hop Cardi B mban veshur një fustan në Valdrinit. Para pak kohësh ka qenë vetë Valdrinii cili është shprehur i emocionuar pasi kishte komunikuar me këngëtaren. Pas atij komunikimi me sa duket rezultati është ky fustan i zi i veshur nga Cardi B.

1/3
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se zgjedhjet e 25 prillit do të jenë të lira dhe të ndershme?

Komento

Komente

  • www.youngtribune.com: 28/09/2019 08:55

    Lajmi eshte i vertete. Cardi b e ka marre si dhurate ate fustan nga stilisti yne. Me eshte konfirmuar ne rruge te sigurta informacioni.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Grenell godet Kurtin: Do të jetë edhe kundër Bidenit, ai është kundër Amerikës