Çerdhe prostitucioni në qendër masazhi pranë shkollës 'Petro Nini' në Tiranë, 4 të reja në pranga! Njëra prej tyre administratore

Çerdhe prostitucioni në qendër masazhi pranë shkollës 'Petro Nini' në Tiranë, 4 të reja në pranga! Njëra prej tyre administratore

Foto ilustruese

TIRANË- 4 të reja kanë rënë në pranga ndërsa 5 të tjerë janë nën hetim për përshtatjen e një qendre masazhi në çerdhe prostitucioni në mes të qytetit të Tiranës. Pas arrestimit policia ka arritur të sekuestrojë 351.000 lekë dhe 550 euro. Mes të arrestuarave ka qenë edhe administratorja  e qendrës së masazhit. Biznesi i tyre ishte pranë shkollës ‘Petro Nini Luarasi’ në Tiranë, në rrugën “Margarita Tutulani”.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Bim: 20/03/2023 14:56

    Na leni rehat ;)

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Himarë/ U denoncua për ndotje në ujërat e plazhit Potam, policia kuftare qetëson pushuesit: Nuk janë as ujëra të zeza, as shkarkime nga anijet

Himarë/ U denoncua për ndotje në ujërat e plazhit Potam, policia kuftare qetëson pushuesit: Nuk janë as ujëra të zeza, as shkarkime nga anijet