Çifti i njohur i jep fund martesës pas 10 vitesh (FOTO)

Ata ishin një nga çiftet më simpatike dhe më të dashura në mbarë botën. Bëhet fjalë për këngëtaren Fergie dhe aktorin Josh Duhamel. Ata u bënë bashkë nga viti 2004, u fejuan në 2007 dhe u martuan 2 vjet më vonë. Në 2013 u bënë prindër të një djali, Axl.

Çifti ka konfirmuar ndarjen që prej viti 2017, por ata kanë firmosur divorcin vetëm dy ditë më parë. Këngëtarja është shprehur se e do ende ish bashkëshortin e saj dhe se do të dëshironte të ishte gjithë jetën me të. Ata preferuan ta mbanin hermetike këtë periudhë jo të lehtë në historinë e tyre.

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se do të zbatohet kodi etik nga ministrat e kabinetit Rama 3?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Talebanët përjashtojnë vajzat nga shkollat e mesme afgane