Cindy Marina guxon dhe ndan një moment intim me partnerin e saj Genar Topallin

Cindy Marina guxon dhe ndan një moment intim me partnerin e saj Genar Topallin

Cindy Marina dhe Genar Topalli

Cindy Marina nuk e fsheh më lidhjen me djalin e Jozefina Topallit. Por sot, ndryshe nga herët e tjera ajo ka guxuar më shumë. 

Këtë herë ajo ka ndarë një moment shumë romantik të saj dhe Genarit duke u puthur. Çifti ndodhet buzë detit, pranë një statuje gjigande duke rikrijuar versionin e tyre.

Cindy Marina guxon dhe ndan një moment intim me Genar Topallin

Kujtojmë që e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, Cindy Marina na tregoi se si ka nisur historia e tyre e dashurisë.

Cindy Marina

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Ndryshe nga biznesi i vogël profesionet e lira do të tatohen, si ju duket?×

Lajmi i fundit

Tentoi të fuste në Shqipëri ilaçe kontrabandë, arrestohet 54-vjeçari në Morinë

Tentoi të fuste në Shqipëri ilaçe kontrabandë, arrestohet 54-vjeçari në Morinë