COVID i merr jetën një 37-vjeçari në Elbasan, nuk vuante nga sëmundje bashkëshoqëruese

Elton Gegolli

ELBASAN- COVID-i i ka marrë jetën një 37-vjeçari në Elbasan.

Gazetari i Report Tv, Ronaldo Gjoshi mëson se 37-vjeçar i identifikuar si Elton Gegolli nuk kishte sëmundje të tjera bashkëshoqëruese.

Gjendja e tij shëndetësore ishte përkeqësuar ditëve të fundit, ku fatkeqësisht nuk ia doli të fitonte këtë betejë.


Lajmi kryesor:

13 viktima nga COVID dhe 782 raste të reja për 24 orë! 480 pacientë në spitale, humb betejën mjeku, 37-vjeçari në Elbasan e polici në Dibër! Pozitiv avokati i Shullazit


B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  LSI prezanton programin elektoral të njëjtë me atë të vitit 2009 kur erdhi në pushtet. Ju krijon besim realizimi i tij?

Komento

Komente

 • Turi: 03/12/2020 16:48

  Ky kishte emrin luis maltezi ne facebook. Paska nderruar jete sepse ka pasur bashkeshoqeruese edhe punonte ne metalurgjik...

  Përgjigju
 • Vloraa: 03/12/2020 13:38

  Ngushellime familjes !

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Përmbytje në Bulqizë, nën ujë rruga që lidh qytetin e ri me të vjetrin