Cristiano Ronaldo shihet në Madrid, makina luksoze kushton 8 milionë euro

Cristiano Ronaldo shihet në Madrid, makina luksoze kushton 8 milionë euro

Cristiano Ronaldo dhe makina luksoze

Sulmuesi portugez, Cristiano Ronaldo u pa së fundmi me partneren e tij Georgina Rodriguez duke dalë nga një restorant në Madrid, me një makinë me prodhim të limituar (vetëm 10 në treg) Bugatti Centodieci që kushton rreth 8 milionë euro.

Çifti ishin në të njëjtin restorant edhe dhjetorin e kaluar, teksa asokohe u larguan me një Rolls Royce, të cilën ai e mori si dhuratë nga Rodriguez për Krishtlindje.

Ronaldo, i cili ka pasur një aktivitet të mirë ndërkombëtar me Portugalinë, do të kthehet në Al Nassr për të rifilluar stërvitjen për ndeshjen e tij të ardhshme kundër Al Adalah më 5 prill.

Në kthimin e tij për ekipin kombëtar portugez pas një Botërori zhgënjyes dhe një lëvizjeje të diskutueshme në Arabinë Saudite, 38-vjeçari Ronaldo shënoi katër gola në dy ndeshjet e para në kualifikueset e Kampionatit Evropian 2024, duke treguar se ai mbetet lideri që tifozët duan.

S.DH/A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Veriu i Kosovës, a duhet që Kurti të pranojë kërkesat e SHBA-BE?×

Lajmi i fundit

145-vjetori i Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, Begaj: Nuk duhet ta harrojmë të shkuarën, të përçojmë te brezi i ri vlerat e atdhedashurisë

145-vjetori i Lidhjes Shqiptare të Prizrenit, Begaj: Nuk duhet ta harrojmë të shkuarën, të përçojmë te brezi i ri vlerat e atdhedashurisë