Dalin fotot e dasmës së Justin dhe Hailey (FOTO)

Justin dhe Hailey

Javën e kaluar  këngëtari i famshëm Justin Bieber kurorëzoi marestën me modelen Hailey, por çdogjë ishte sekrete.

Më në fund çifti kanë publikuar disa foto të dasmës, ku shihen shumë të dashuruar.

Hailey dukej madhështore me fustanin e bardhë, por detaji që  binte në sy ishte shkrimi në fustan "Derisa vdekja të na ndajë".

Gjithashtu në njërën nga fotot dukeshin duart e tyre bashkë me unazat rrëzëllitëse.

Kujtojmë që çifti organizoi një dasmë shumë sekrete, ku asnjëri nga të ftuarit nuk u lejua të publikonte fotot dhe vetë nusja eci në rrugën që të dërgonte në kishë nëpërmjet një kutie të madhe të bardhë.

Ora 13:33
Dalin fotot e dasmës së Justin dhe Hailey
1/10
E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    S'ka marrëveshje për reformën, a duhet të ketë qeveri tranzitore përpara zgjedhjeve parlamentare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Pandemia COVID-19, Sejko: Do të sjellë rritje të papunësisë dhe përkeqësimin e situatës financiare të biznesit