Dalin pamjet, vrasësi i 20-vjeçares dërgohet në gjykatë me jelek antipumb

Me kokën ulur, me jelek të bardhë antiplumb, me maskë të zezë anti-COVID dhe pa asnjë koment për gazetarët, është shoqëruar për në gjykatë pasditen e ditës së sotme Charalambos, i vili vrau bashkëshorten në sy të fëmijës.

Charalambos i është komunikuar akuza në gjykatë dhe është lënë në burg, ndrësa prite që të dënohet me burgim të përjetshëm.


Lajmi kryesor:

Mbyti gruan 20-vjeçare, burri del para gjykatës me antiplumb! Zbulohet ditari drithërues i viktimës, kishin probleme që prej 2019-s! Policia greke: E kuptuam që në momentin e parë


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e mbeshtesni nismen Ballkani i Hapur krijuar nga Shqipëria, Serbia dhe Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

VIDEO/ Pamjet e frikshme, zjarret si në 'ferr' në Turqi, shkon në 4 numri i viktimave! Ndërhyn Rusia, gati për ndihmë edhe Greqia dhe Azerbajxhani