'Dashuria ime', Adelina Tahiri ndan me fansat talentin e fshehur të bashkëshortit milioner/VD

Adelina Tahiri dhe bashkëshorti i saj

Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Tahiri ka zbuluar një prej talenteve të bashkëshortit të saj, juristit të njohur maqedonas Serjozha Markov.

Me anë të një videoje që këngëtarja e ka postuar në rrjetet e saj sociale, bashkëshorti i saj i bie pianos duke emocionuar Adelinën. Mbi video ajo shkruan: Dashuria ime.

Mesa duket përveç dashurisë për njëri-tjetrin, çiftin e bën bashkë edhe pasioni për muzikën që me shumë mundësi do t'i trashëgohet edhe djalit të tyre, Jonit.  

Çifti u martua në dhjetor të 2017, ndërsa prej pak muajsh këngëtarja është bërë nënë për herë të parë. Lidhja e tyre është përfolur shpesh për shkak të diferencës së madhe në moshë që kanë dhe për faktin që bashkëshorti i saj është maqedonas.

/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Edhe gazetarët në 'sitën' e SPAK, krimi ka futur duart edhe në media?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Mjeku në Sarandë ndërroi jetë nga ataku kardiak teksa i shërbente pacientëve, qytetarët: Na u duk e pabesueshme, punonte natë e ditë