Dea dhe Amosi bëjnë plane për të 'ndarë' Luizin nga Kiara, aktori: Do përmend fakte që tregojnë që janë fals në marrëdhënie

Dea dhe Amosi bëjnë plane për të 'ndarë' Luizin nga Kiara, aktori: Do përmend fakte që tregojnë që janë fals në marrëdhënie

Dea Mishel

Gjatë mbrëmjes së djeshme Amos Zaharia dhe Dea Mishel kanë vendosur që të bëjnë një plan për lojën e tyre. Amosi i thotë Deas se në të vërtetë nuk do bëj asgjë që nuk është e drejtë. Ai ka thënë se do pëmendi fakte, që sipas tij e tregojnë marrëdhënien e tyre flase dhe pa ndjenja dashurie brenda, kjo sipas aktorit.

Më pas e pyet Dean ‘nëse do ta vazhdojnë nga çifti’, duke iu referuar Kiara Titos dhe Luiz Ejllit. Mishel i përgjigjet që nuk i njeh dhe ‘e vetmja mënyrë që i njeh është kur zihen se ngrenë zërin keq’.

Pjesë nga biseda:

" Duket sikur ajo qesh me atë dhe kaq. Nuk ka asgjë tjetër mes tyre. me të vërtetë nuk e besoj se duhen. E kam seriozisht", thotë Amosi

"As unë. Mendoja se isha njeri i keq ta thoja këtë. Mund të kenë një pëlqim', përgjigjet Dea.

" Mua më duket se as pëlqim nuk kanë, të paktën nga ana e Kiarës, se mbase Luizi do ta ëndërronte një vajzë si Kiara. Tani nga ana e tij unë mund ta kuptoj se është e sinqertë gjëja, por ai e shfrytëzon edhe për lojë. Tipit i ka rënë lotaria, që edhe ka një femër që mund ta dojë në krahë", thotë Amosi.

" I ka ardhur koha për t’u martuar e bërë fëmijë prandaj sillet ashtu", përgjigjet Dea.

" Nga ana tjetër i konvenon me lojën, me një gur vret dy zogj", përfundon Amosi

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • asja: 02/02/2023 21:45

    nuk pasaka njeri me negativ se kjo dyshja dea *amos sidomos ky AMOS te vije turp qe perfaqesohesh si i poshter dhe pa pike morali tu kthefshin te gjitha te keqiat si ja deshiron tjetrit .turp.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Drejtoresha humbi jetën se e zuri korrenti,  zv.ministri i Energjisë: Problem nga rrjeti i shtëpisë, jo i jashtëm

Drejtoresha humbi jetën se e zuri korrenti, zv.ministri i Energjisë: Problem nga rrjeti i shtëpisë, jo i jashtëm