Del fotoja/ Ky është Vis Korçari, 'i forti' i Elbasanit që mbeti i plagosur nga sherri me armë në Elbasan

Ervis Çaushllari

Personi në foto është Ervis Çaushllari, i njohur me nofkën "Korçari". Ai sot është plagosur në dorë gjatë një përleshje me armë në Elbasan.

Çaushllari njihet si person me precedent penalë të mëparshëm pasi dhe më herët është përfshirë në sherre dhe konflikte që janë bërë edhe publike.


Lajmi kryesor:

'Far West' në Elbasan! 'Vis korçari' qëlloi i pari, plagoset në shpatull! Arrestohet te Trauma! Në kërkim shoferi tjetër!Sekuestrohen pamjet filmike (VIDEO)


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    10 vjet më pas, a është bërë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

John

Biden mban në detyrë drejtorin e FBI-së të emëruar nga Donald Trump